Sari la continut
BUCOVINA Apa Minerala Carbogazoasa Sticla 0.33L

BUCOVINA Apa Minerala Carbogazoasa Sticla 0.33L

Bucovina

4,39 lei

330 ml · 13,30 lei/l

  • Gratuit de la 150 lei
  • Transport frigorific
  • Livrare chiar azi
Descriere

BUCOVINA Apa Minerala Carbogazoasa Sticla. Aceasta apa minerala carbogazoasa ofera o hidratare racoritoare si naturala. Se consuma rece, direct din sticla sau ca baza pentru bauturi racoritoare.

Informatii nutritionale

Valori medii la 100 g / 100 ml

Sare26.72 mg/l
Reziduu sec 180°C951 mg/l
Volum alcool0
Sodiu26.72 mg/l
Potasiu4.32 mg/l
Magneziu76.73 mg/l
Calciu264.5 mg/l
Fluoruri0.459 mg/l
Cloruri10.64 mg/l
Sulfati14.20 mg/l
Hidrogen carbonat1189.5 mg/l
Dioxid de carbon natural>2500 mg/l
Nitrati0.64 mg/l
Nitriti<0.01 mg/l

Ingrediente: Apa minerala naturala carbogazificata, Sodiu 26.72 mg/l, Potasiu 4.32 mg/l, Magneziu 76.73 mg/l, Calciu 264.5 mg/l, Fluoruri 0.459 mg/l, Cloruri 10.64 mg/l, Sulfati 14.20 mg/l, Hidrogen carbonat 1189.5 mg/l, Dioxid de carbon natural >2500 mg/l, Nitrati 0.64 mg/l, Nitriti <0.01 mg/l.