Sari la continut
BUCOVINA Apa Minerala Carbogazoasa Sticla 0.75L

BUCOVINA Apa Minerala Carbogazoasa Sticla 0.75L

Bucovina

7,30 lei

750 ml · 9,73 lei/l

  • Gratuit de la 150 lei
  • Transport frigorific
  • Livrare chiar azi
Descriere

BUCOVINA Apa Minerala Carbogazoasa Sticla. Aceasta apa minerala carbogazoasa este imbuteliata in sticla si poate fi consumata rece pentru hidratare racoritoare. Se serveste simplu, alaturi de mese sau in orice moment al zilei.

Informatii nutritionale

Valori medii la 100 g / 100 ml

Sare26.72 mg/l
Sodiu26.72 mg/l
Potasiu4.32 mg/l
Magneziu76.73 mg/l
Calciu264.5 mg/l
Fluoruri0.459 mg/l
Cloruri10.64 mg/l
Sulfati14.20 mg/l
Hidrogen carbonat1189.5 mg/l
Reziduu sec 180°C951 mg/l
Dioxid de carbon natural>2500 mg/l
Nitrati0.64 mg/l
Nitriti<0.01 mg/l
Volum alcool0

Ingrediente: Apa minerala naturala carbogazificata, Sodiu 26.72 mg/l, Potasiu 4.32 mg/l, Magneziu 76.73 mg/l, Calciu 264.5 mg/l, Fluoruri 0.459 mg/l, Cloruri 10.64 mg/l, Sulfati 14.20 mg/l, Hidrogen carbonat 1189.5 mg/l, Dioxid de carbon natural >2500 mg/l, Nitrati 0.64 mg/l, Nitriti <0.01 mg/l.