Sari la continut
AQUA CARPATICA Apa Plata bax (6 x 2L)

AQUA CARPATICA Apa Plata bax (6 x 2L)

Aqua Carpatica

30,78 lei

12 l · 2,57 lei/l

  • Gratuit de la 150 lei
  • Transport frigorific
  • Livrare chiar azi
Descriere

AQUA CARPATICA Apa Plata este o apa minerala naturala, disponibila atat plata, cat si carbogazoasa. Se consuma direct, la temperatura ambientala sau rece, pentru hidratare in timpul mesei sau intre ele.

Informatii nutritionale

Valori medii la 100 g / 100 ml

Sare0.78 mg/l
Calciu44.90 mg/l
Magneziu14.30 mg/l
Sodiu0.78 mg/l
Bicarbonati199.5 mg/l
Nitrati1.85 mg/l
Mineralizare totala286.75 mg/l
pH7.70

Ingrediente: Calciu 44.90 mg/l, Magneziu 14.30 mg/l, Sodiu 0.78 mg/l, Bicarbonati 199.5 mg/l, Nitrati 1.85 mg/l.